Kui Te ei näe uudiskirja korrektselt, siis klikake siia
See kiri on saadetud kliendile [:CSI_KLIENDINIMI:], aadressile [:CSI_EMAIL:]
     
       
     
Püsikliendi uudiskiri | Märts 2012
   
 
   
   
Hea [:CSI_KONTAKTISIK:]

Märts on õigusega suusamatka kuu. Ilm on päikseline ja lausa kutsub välja. Kes läheb mäesuusa puhkusele, kes aga Lapimaale või Rootsi mägedesse matkama. Seda talve kõige nauditavamat osa jätkub veel parasjagu, kuid mitte väga kauaks, mistõttu toimub meil ...

Lundhags EXA Suur HOOAJA TÜHJENDUSMÜÜK kuni 18. märtsini.
 
Vabastame kauplused üleliigsest talvekaubast ja kõik talvised asjad on müügil eriti soodsalt.  Talvesaapad ja murdmaavarustus -50%, talverõivad, suusasokid ja suusaprillid -60..-40%, lumeräätsad, matkauisud, matkasuusad vähemalt -20%.
Soodushinnaga leiab ka palju eelmise hooaja suvekaupu.
 
Tule kohale ja leia endale sobiv varustus, rõivad või jalatsid!
Vaata viimati muutunud SOODUSHINDASID!
Ainult ÜKS on jääl võitmatu - ICEBUG®.
ICEBUG Attla
 
Kes vähegi väljas kõndimas või jooksmas käib, teab et teed ja rajad ning isegi linnatänavad on praegusel ajal väga libedad.
 
Parimad välisjalatsid sellisel ajal on metallnaastudega tallaga ICEBUG'id, millega pole vaja karta libastumist ja kukkumist ning iga samm läheb asja ette.
 
Näiteks Icebug  ATTLA'd on on mõeldud treeninguteks jäätunud radadel, jäisel asfaldil, lumes, vihmas ja poristes tingimustes. Kes on proovinud, see muuga enam ei lepi.
 Silmad on kallid!Julbo TRAIL Zebra®
 
Päev läbi väljas ereda märtsipäikese käes olles tuleb mõelda ka oma silmade kaitsmisele, muidu võib lumelt mitmekordselt võimenduv valgus ja UV kiirgus silmi tõsiselt kahjustada.
 
Julbo TRAIL nimeliste spordiprillide Zebra® klaasid reguleerivad oma tumedust vahemikus cat.1...3 nii, et hea nähtavus on tagatud ereda päikesega kui ka pilvise ilmaga, mil kergelt kollakaks jäävad klaasid parandavad kontrasti udus ja sajus. Pehmed "klaasid" ei lähe seest uduseks ega märgu väljastpoolt. Ideaalsed kasutamiseks suusatamisel, rattasõidul ja joostes. 
 
World needs Your Vision!™ (Julbo)
Toetame tegevust
 
16.-18. märtsil korraldab Eesti Matkaliit algajate matkajuhtide koolituse. Koolitajateks on pikaaegse ja mitmekülgse kogemusega matkajad. Matkavarustuse osa viib läbi MATKaSPORDI asutaja, Anneli Mere.
 
17.-18. märtsil korraldab Jaan Künnapi alpinismiklubi traditsioonilised  jääronimise võistlused Rannamõisa pangal.
 
21. aprillil toimuv Võhandu Maraton pürgib Euroopa suurimaks aerutamisvõistluseks.
 
11.-13- mail toimuv Roheliste rattaretk uurib "Kuidas elad, Mulgimaa?"
 
 
Tegusat talve lõpetamist soovides,
Tarmo Mere
MATKaSPORT
 
P.S. Kui päevad igavaks kipuvad - Tule tööle!
   
       
   
       
Käesolevat uudiskirja saadetakse MATKaSPORDIST ostu sooritanud klientidele - ennast registreerinud isikutele või ettevõtte puhul selle teadaolevale kontaktisikule. Uudiskirja nimekirjast saate ennast eemaldada, klõpsates siia.  Huvilised saavad aga uudiskirja tellida.
Püsikliendi tingimused